• info@kocaelisehir.com
 • 0 850 304 1 750
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
103069 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Aydın Bey
 • ADRES: Kuşadası / AYDIN
 • TELEFON: 0 539 950 07 90
 • FAX: Belirtilmemiş
 • GSM: 0 539 950 07 90
 • WEB SİTESİ:
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:30
SERVİS SAATLERİ 11:00 - 16:45
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
FİRMAYA MESAJ GÖNDER

VİDEOLAR

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Kuşadası / AYDIN

FİRMA HAKKINDA

AYDIN MASAJ SALONU 

Aydın masaj salonu yüzlerce yıllık bir tarihi olan ege bölgesinin incisi Aydın da masaj salonu kurulmuştur. Aydın özellikle yaz mevsiminde tam bir tatil ve turizm cennetidir. Yabancı turistler aydın masaj salonlarında masaj hizmeti almaktadırlar. Tarihi dokusu, denizi ve kumsalları ile ünlü olan aydın, ağırlık olarak yabancı turistlerin uğrak noktası haline gelmiştir. Turistik değeri çok yüksek olan aydın da masaj salonu sayısı oldukça fazladır. Aydın şehir merkezin de 15 den fazla masaj salonu bulunmaktadır. Aydın masaj salonunda masaj seansı fiyatları 50 tl ile 100 tl arasında değişmektedir. Aydın masaj fiyatları hakkında daha detaylı bir bilgi edinebilirsiniz. Bununla birlikte evde masaj yapan bayanlar aydın ilinde faaliyet göstermeye devam etmektedir. Aydın masöz ve aydın bay masörler de lüx otellerin spa bölümlerinde ve özel aydın masaj salonlarında hizmet vermeye devam ederler.

 • Kuşadası masaj salonu kuşadası ilçesinde bulunmaktadır kuşadası da aydının en gözde ilçesi olarak bilinmektedir. Kuşadasında yaklaşık 20 adet Kuşadası masaj salonu vardır. Kuşadası masaj fiyatları da saat olarak 100 tl civarındadır. Kuşadası masöz ve Kuşadası erkek masörler hakkında daha detaylı bir bilgi edinmek istiyorsanız burayı tıklayınız.
   
 • incirliova masaj salonu incirliovada dır. Kuşadası na yakınlığı ile bilinen incirliova da yaklaşık 7 adet masaj salonu bulunmaktadır, İncirliova masaj salonlarında çalışan bayan masözler genelde yabancı uyrukludur, İncirliova masaj fiyatları hakkında detaylı bilgi için İncirliova masaj salonları ile buradan iletişim kurabilirsiniz.
 • Aydın  bozdoğan ilçesinde masaj salonu olarak faaliyetlerine devam eden bozdoğan masaj salonları sayı olarak 4 - 5 civarındadır. Bozdoğan bayan masöz yada bozdoğan masaj salonları ve bozdoğan masaj fiyatları hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız buraya tıklayınız.
   
 • Çine masaj salonları gerçekten otantik ve tarihi dokuya ayak uydurmuş durumdadır. Çine masaj salonları  ve seans odalarında genellikle manzara doğaya bakar. Çine masöz ve çine de bay masör arıyorsanız buraya tıklayarak konu hakkında bilgi edinebilir ve çine masaj fiyatları na göz atabilirsiniz.
   
 • Buharkent te bir masaj salonuna gitmek istiyorsanız Buharkent masaj salonlarında masaj yapan bayan masözler gerçekten işlerinde uzman ve profesyonel kişilerdir bunu bilmelisiniz, Buharkent masaj salonları arasında sadece bir tane Buharkent masaj salonu yerli masözler ile çalışmaktadır, buradan Buharkent masaj fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.
   
 • Didim masaj salonu lüx otellere ve tatil köylerine yakın konumlarda bulunmaktadır. Didim Kuşadası gibi tam bir tatil ve turizm cennetidir. Didim de bulunan yaklaşık 10 tane Didim masaj salonları ve Didim bayan masözleri hakkında bilgiyi buradan edinebilirsiniz. Didim masaj fiyatları, Didim masaj salonlarının uyguladığı fiyat politikası gereği birbirine yakındır. Didim masaj salonlarına genelde yabancı turistler gelmektedir.
   
 • Efeler masaj salonları hakkında detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz, 3 adet masaj salonu efeler masaj salonu olarak hizmet vermektedir. Efeler masaj fiyatları için, efeler bayan masöz ve efeler masaj salonları ile iletişime geçiniz.

   
 • Germencik de  masaj salonu 2 tanedir, germencik küçük bir ilçe olduğu için germencik bayan masözler için pek de uygun bir çalışma ortamı değildir, germencik de masözler genellikle lüx otellerin spa merkezlerinde çalışırlar. Germencik masaj fiyatları 90 tl civarındadır.

   
 • Yaklaşık olarak 20.000 kişinin yaşadığı Karacasu ilçesinde 2 adet masaj salonu bulunmaktadır, Karacasu masaj salonları yetersiz bayan masöz karacasu kadrosu ile hizmet verirler, karacasu masaj fiyatlarını buradan öğrenebilirsiniz.
   
 • Karpuzlu da sadece 13000 kişi yaşamaktadır, karpuzlu ilçesinde masaj salonu bulunmamaktadır. Karpuzlu masaj salonları ve karpuzlu bayan masözler ile iletişim kurabilmek için karpuzluya en yakın masaj salonu ve bayan masözler e buradan ulaşabilirsiniz.
   
 • Koçarlı masaj salonları yaklaşık 25000 insana hizmet vermektedir. Koçarlı masaj salonları ve koçarlı masaj fiyatları için buradan koçarlı bayan masözler ile iletişim kurabilirsiniz.
   
 • Köşk masaj salonları ortalama 30000 kişinin hayatını sürdürdüğü aydın ilinin köşk ilçesinde 3 adet olarak bulunmaktadır, köşk masaj salonları ve köşk bayan masözler bilinen bir çok masaj çeşidini profesyonel olarak uygulayabilmektedir. Köşk masaj fiyatlarını buradan öğrenebilirsiniz.
   
 • Kuyucak bayan masözler ve Kuyucak masaj salonları yaklaşık olarak 30000 kişiye hizmet vermektedir, özellikle kuyucak ağrılı bölge masajları yani bel fıtığı masajı, boyun fıtığı masajı gibi masaj türleri yaygın olarak Kuyucak masaj salonları tarafından ustaca yapılmaktadır.
   
 • Nazilli masaj salonları nazillinin merkezinde bulunmaktadır. Nazilli aydın ın nüfus yoğunluğu bakımından en kalabalık yerleşim yerlerinden biridir, nazilli aynı zamanda aydının en eski ilçesidir. Nazilli masaj salonları yaklaşık 150000 kişiye masaj hizmeti sağlamaktadır. Nazilli bayan masözler ve nazilli masaj fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız lütfen buraya tıklayınız.
   
 • Söke masaj salonları yabancı turistlerin ve yerli halkın cazibe merkezi haline gelmiştir. Söke ilçesi de yine nazilli ve Kuşadası ilçeleri gibi aydının nüfus yoğunluğu yüksek ilçelerinden biridir. Söke masaj salonları ve söke bayan masözleri hem söke halkına hem de yakın bölgelerden gelen misafirlerine masaj hizmeti vermektedir. Söke masaj fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.
 • Sadece 23000 insanın yaşadığı Sultanhisar da 1 tane masaj salonu vardır, Sultanhisar bayan masözler de Sultanhisar masaj salonunda çalışmaktadır, Sultanhisar a yakın bölgelerde bulunan masaj salonları ve bayan masözler i burayı tıklayarak görebilirsiniz.
   
 • Yenipazar da yaşayan insan sayısı sadece 13000 dir. Yenipazarda masaj salonu bulunmamaktadır. Aydın masaj salonları, Kuşadası masaj salonları ve Kuşadası bayan masözler hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayınız.

 

kuşadası masaj salonları,kuşadası masaj salonu,kuşadası masaj,kuşadası evde masaj,kuşadası bayan masöz,kuşadası masöz,kuşadası masör,kuşadası masaj fiyatları

kuşadası masaj salonları       kuşadası masaj salonu       kuşadası masaj       kuşadası evde masaj       kuşadası masöz       kuşadası masör       kuşadası masaj fiyatları       aydın masaj       aydın masaj salonu       aydın masaj salonları       aydın masaj masöz       aydın evde masaj       aydın masör       aydın masaj fiyatları       didim masaj       didim masaj salonu       didim masaj salonları       didim evde masaj       didim masöz       didim masör       didim masaj fiyatları       söke masaj       söke masaj salonu       söke masaj salonları       söke evde masaj       söke masöz       söke masör       söke masaj fiyatları       incirliova masaj       incirliova masaj salonu       incirliova masaj salonları       incirliova evde masaj       incirliova masöz       incirliova masör       incirliova masaj fiyatları       efeler masaj       efeler masaj salonu       efeler masaj salonları       efeler evde masaj       efeler masöz       efeler masör       efeler masaj fiyatları      

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  Hiç yorum yapılmamış.