• info@kocaelisehir.com
 • 0 850 304 1 750

Derince Uğur Oto Yıkama

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2803 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Uğur Dilek
 • ADRES: İstiklal Cd. ( Derince Emniyet Md. Yanı ) aliva petrolculük Derince
 • TELEFON: 0 533 523 07 10
 • FAX: Belirtilmemiş
 • GSM: 0 533 523 07 10
 • WEB SİTESİ:
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:30
SERVİS SAATLERİ 11:00 - 16:45
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
FİRMAYA MESAJ GÖNDER

VİDEOLAR

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

İstiklal Cd. ( Derince Emniyet Md. Yanı ) aliva petrolculük Derince

FİRMANIN / İLANLARI

  Firmaya Ait Henüz İlan Eklenmedi

FİRMA HAKKINDA

Derince Oto Yıkama

Derince oto yıkama firmaları içerisinde Uğur Oto Yıkama bütün Derince Oto Yıkama firmaları arasında en kaliteli hizmeti müşterilerine sunan firmalardan birisidir. Hizmet anlayışımız, Derince ilçesinin bütün semt ve mahallelelerine hitap etmektedir.  Kurulduğumuz günden itibaren her müşterimizin ihtiyaçlarını eksiksiz olarak gidermemiz en büyük gurur kaynağımızdır. Bu bilnçle Derince halkına araçlarının temizliği ve bakımı için en üst düzey hizmeti vaadederek adımızı bütün Derince oto yıkama firmaları arasından altın harflerle sıyrılmasını sağladık öyle ki; bir çok müşterimiz yıllardır hizmetlerini bizden almaya devam etmekte ve bununla birlikte bizden hizmet alan bir müşterimiz başka herhangi bir Derince oto yıkama firmasına ihtiyaç duymamaktadır.

Derince Oto Yıkama Firmaları

Derince Oto Yıkama Firmaları içerisinde Uğur Oto Yıkama olarak müşterilerimize en kaliteli, dürüst ve samimi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Buna bağlı olarak kurumsallık anlayışımızdan ödün vermeden bütün Derince Oto Yıkama firmaları içerisinde rakiplerimize saygı çerçevesi içinde, sektörümüzü bilinçli olarak inceleyip hizmet anlayışımızı sürdürmek başlıca ilkemizdir.Bugün bir çok firma arasından müşterilerimizin aklına derince oto yıkama firmaları deyince biz geliyorsak bunu,  sağlam çalışma prensipleri, güçlü bir vizyon, bu vizyon içib geliştirilmiş bir misyonla bunu başarabilmekteyiz.

Derince Oto Yıkama Fiyatları

 Derince oto yıkama fiyatları araştırması kapsamında müşterilerimize en cazip koşulları sunarak hizmetimize devam etmekteyiz. Küreselleşen dünya otomotiv endüstrisinde kendi sektörümüzde en uygun fiyatları kuruluşumuz var olduğu sürece müşterilerimize sunmaya devam edeceğiz. Bugün pek çok müşterimiz derincedeki oto yıkama firmaları arasında en yugun fiyatlarının bizde olduğunu bilmektedir ve bu, firmamızla müşterilerimiz arasında daha güçlü bir bağ kurmamıza olanak sağlamnış durumdadır. Araştırıldığında görünecektir ki, en uygun derince oto yıkama fiyatları kurulduğumuz günden itibaren bize aittir. 

 

derince oto yıkama       derince oto yıkama firmaları       derince oto yıkama fiyatları       sopalı oto yıkama       sopalı oto yıkama firmaları       sopalı oto yıkama fiyatları       yenikent oto yıkama       yenikent oto yıkama firmaları       yenikent oto yıkama fiyatları       60evler oto yıkama       60evler oto yıkama firmaları       60evler oto yıkama fiyatları       çenesuyu oto yıkama       çenesuyu oto yıkama firmaları       çenesuyu oto yıkama fiyatları       kuruçeşme oto yıkama       kuruçeşme oto yıkama firmaları       kuruçeşme oto yıkama fiyatları       kaşkaldere oto yıkama       kaşkaldere oto yıkama firmaları       kaşkaldere oto yıkama fiyatları       tütünçiftlik oto yıkama       tütünçiftlik oto yıkama firmaları       tütünçiftlik oto yıkama fiyatları      

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  Hiç yorum yapılmamış.