• info@kocaelisehir.com
 • 0 850 304 1 750
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
4375 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Muhammet ŞEN
 • ADRES: Fatih Mah. Zeybek Sok. Duman Apt. No: 1/1 Körfez / KOCAELİ
 • TELEFON: 0 262 527 33 33
 • FAX: Belirtilmemiş
 • GSM: 0 549 675 00 33
 • WEB SİTESİ: www.dumanhaliyikama.com
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:30
SERVİS SAATLERİ 11:00 - 16:45
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
FİRMAYA MESAJ GÖNDER

VİDEOLAR

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Fatih Mah. Zeybek Sok. Duman Apt. No: 1/1 Körfez / KOCAELİ

FİRMANIN / İLANLARI

  Firmaya Ait Henüz İlan Eklenmedi

FİRMA HAKKINDA

Körfez Halı Yıkama

Körfez halı yıkama konusunda başarılı ve tecrübeli halı yıkama firmaları tarafından tercih sebebi olmuştur. Kocaelinin köfez ilçesi liman, gümrük ve endüstriyel kuruluşların olması sebebiyle halk tarafından tercih edilen yerleşim merkezlerinden biri haline gelmiştir. Bu durum körfez de halı yıkama firmaları ve körfez halı yıkama işi yapan firmaları memnun etmektedir. Körfez ilçesi kendi içinde bölüm bölüm semtlere ayrılmıştır; hereke, yarımca, ilimtepe, tütünçiftlik nüfusun en yoğun olduğu körfez semtleridir. Körfez halı yıkamacılar ve körfez halı yıkama firmaları yukarıda adı geçen bütün semt ve mahallelere hizmet vermektedir. Körfez halı yıkama işi firmalar tarafından profesyonelce yapılır. Kirli halılarınız evinizden alınıp temizlendikten sonra yeniden evinize teslim edilir.

Körfez Halı Yıkama Firmaları

Körfez halı yıkama firmaları yerleşik düzende faaliyetlerini sürdürmeye gayret etmektedirler, körfez de bulunan halı yıkama firmalarının bir çoğu kurumsal yada diğe bir adıyla profesyonel çizgiler içinde hizmet vermeye odaklanmış olsa da bazı körfez halı yıkama fimaları merdiven altı diye de tabir edilen amatör iş ahlakı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Gerek halı yıkama işçiliği gerekse halı yıkamacılığında kullanılan ürün ve deterjan kalitesinin yetersizliği halılarını yıkatmak isteyen insanlar için büyük bi sorunsal haline gelmiştir. Dolayısıyla körfezde yaşantısını sürdüren bir çok insan hala körfez halı yıkama firmaları ve körfez halı yıkamacılar arasında kimin kurumsal hizmet verip kimin amatör iş ahlakıyla hizmet verdiğini tam olarak bilememektedir.

Köfez Halı Yıkama Fiyatları

Körfez halı yıkama fiyatları bu sektörde yani körfez de halı yıkama işi yapan firmalar tarafından metrekare fiyatı üzerinden birbirinden farklı ve değişken bir düzeydedir, işleri yolunda olmayan körfez halı yıkama firması fiyatlarında indirim, kampanya vb.. yaparken işleri yolunda olan körfez halı yıkamacı da fiyat daha yüksek olabilir. Körfezde halılarınızı yıkatmadan önce körfez halı yıkama fiyatları için detaylı bilgi almalısınız, ayrıca bilinmelidir ki, halılarınızın modeli, deseni, rengi gibi unsurlar körfez halı yıkama fiyatları ve ücretlerini etkileyen diğer unsurlardır. 

 

körfez halı yıkama,körfez halı yıkama firmaları,körfez halı yıkamacılar,körfez de halı yıkama firmaları,körfez halı yıkamacı,körfezdeki halı yıkamacılar,95 evler halı yıkama,95 evler halı yıkama fiyatları,95 evler halı yıkama firmaları

körfez halı yıkama       körfez halı yıkama firmaları       körfez halı yıkama fiyatları      

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

FİRMA HABERLERİ

  Firmaya Ait Henüz Haber Eklenmedi

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  Hiç yorum yapılmamış.