• info@kocaelisehir.com
  • 0 850 304 1 750
542 ZİYARETÇİ
  • ÜRÜN KODU: 20222
  • FİYATI: 1,00

  •           Göğüs Büyütme(Meme Büyütme)
  •           Göğüs Dikleştirme(Meme Dikleştirme) 
  •           Göğüs Küçültme(Meme Küçültme)

 

Göğüs  ameliyatı , bir kadının göğüslerinin şeklini ve boyutunu iyileştirmek için salin veya silikon göğüs implantları kullanarak yapılır . Bu kozmetik göğüs prosedürü, her bir kadının spesifik hedeflerini karşılayacak şekilde özelleştirilebilir.

Göğüs büyütmesine neden olan birincil nedenler:

  • Göğüslerinin doğal boyutu veya şeklinden memnun değilsiniz
  • Göğüsleriniz ya yaş ya da gebelik sonrasında hacim kaybetti
  • Kadınsı figürünüze ince bir dokunuş eklemek istiyorsunuz

Vücudunuz hakkında daha emin olma yolunda ilk adımı yaptınız. Seçeneklerinizi düsünürken, cerrahinizi yapacak plastik cerrahin tam akredite bir cerrahi tesiste tüm prosedürleri yerine getirme tecrübesine sahip olmasi önemlidir. Danışmanızdan nihai sonuca kadar, uzman kadrosu ve yönetim kurulu sertifikalı plastik cerrahlarla bir adım önde gidip karar vermeniz çok önemli. Sürecin her aşamasında neyin bekleneceğinin dökümü aşağıda verilmektedir:

·         Göğüs Büyütme Nasıl Yapılır?

Danışmanın amacı, arzu ettiğiniz implantın boyutuna ve türüne karar verdikten sonra randevu almaktır. Genel bir boyut göz önünde bulundurmak iyi bir fikirdir, ancak doktorunuz son seçiminizi yönlendirmeye yardımcı olması için çeşitli teknikler kullanacaktır. İlk olarak, implantların uyacağını görmek için vücudunuzda çeşitli ölçümler yapacaktır. Sonra, farklı boyutlarda implantları "denemenizi" sağlayan özel bir sutyen ile donatılmış olacaksınız. Son olarak, bazı uygulamalar, implantların sığabileceğini görmek için vücut  tarama Vectra 3D teknolojisi sunuyoruz. Tarama bir görüntüleme programına beslendikten sonra, farklı şekil ve ebatlarda implantlarla nasıl görüneceğinizi görmek için fırsat bulacaksınız. doktorunuz süreci açıklayacak, cerrahiden sonra neler bekleyecek ve tüm sorularınıza cevap verecektir

 

göğüs büyütme hastalarının her biri ile ameliyatları hakkında bilinçli kararlar almalarına yardımcı olmak için istişare yapıyoruz bu sırada, farklı göğüs implantları seçeneklerinin , yerleşim yerlerinin ve kesi yerlerinin faydalarını açıklayacak ve profesyonel önerilerini, arzuladığınız sonuca en iyi şekilde ulaşmasına en iyi katkıyı sağlayacağına inandığına göre hemfikir olacaksınız. Her hastanın endişelerini bireysel olarak tedavi ederek, her hastanın kendine özgü ihtiyaçlarına uyan güzel, doğal görünümlü sonuçlar çıkacaktır.

Yağ aktarımı meme büyütme

Bu ameliyat, yağın vücudun bir yerinden (uyluklar, kollar, aşk tutamakları veya sırttan) liposuction yoluyla alınması ve göğüslere enjekte edilmesini içerir. Bu işlem göğüs boyutunda ılımlı bir artış isteyen hastalar için idealdir. Düzensizliklerin düzelmesine yardımcı olur, meme konturunu iyileştirir ve kendi doğal yağ hücrelerini kullanarak göğüslerinizin boyutunu artırabilir. Ek olarak, implantların yerini alan revizyon ameliyatı yerine, yağ transferi mevcut implantları olan hastaların meme boyutlarını daha da artırmasına olanak tanır. Bunun "güçlendirme ışığı" olduğunu söyleyebilirsiniz Bununla birlikte, bir cerrahın göğüslere yağ aktarımı yapmak için yalnızca lokal anestezi kullanmasına rağmen, yine de cerrahi bir prosedür olduğuna dikkat etmek önemlidir.

Yağ transfer prosedürleri popülerdir,  aslında bir taşla iki kuşu vurmak gibi . Fazla yağ içeren bir alandan yağın alınması sonuç olarak vücudun şekillendirilmesi .Bu arada, bu yağ göğüslere tamamen doğal görünümlü  bir iyileştirme yaratmak için tekrar kullanılabilir. Bu fikir birçok kadına daha fazla huzur verir. Sonuçta, yağ grefti ile allerjik reaksiyon, rüptür veya implant reddi riski yoktur.

Bununla birlikte, yağ transferinde bazı sakıncalar var. Greftlenen yağın yüzde otuz ila yüzde 50'sinin memeye entegre olmaması, prosedürün sonucunu biraz öngörülemez hale getirmesidir. Yağ hücreleri şaşırtıcı derecede narindir ve kolaylıkla hasar görürler ve bir kez hasar görürlerse vücut onları dışlar - bu CoolSculpting gibi ameliyatsız müdahaleler abdominal yağdan kurtulmaya çalışır.

Doğal görünüm ve aktif yaşam tarzı

Meme büyütme her zaman popüler olmuştur ve çoğu kozmetik cerrah toplumun değişen tercihlerine bakılmaksızın bu alanda çok az değişiklik öngörür. Kadınlar daima özgüvenlerini arttırmak, şekillerini ve oranlarını arttırmak ve vücut imajını artırmak isteyecektir.

Çoğu hasta için, göğüs büyütme ameliyatını planlamak oldukça basittir. Bununla birlikte, (40 yaşın üzerinde) yaşlı iseniz, çoklu hamilelik geçirdiyseniz veya önemli miktarda kilo kaybettiyseniz, göğüs kaldırma planını yapmanız da gerekebilir .

Hastanın zayıf cilt kalitesi, gerginlik izleri, fazla sarkma cildi, düşük dinlenme nipeli veya cilt, bez ve göğüs duvarı arasında bir ayrılma olduğu anlaşılırsa, en iyi kozmetik sonucu sağlamak için bir asansör zorunludur. Bu kategorilere giren çoğu kadın daha yaşlı iken bazı genç kadınlar da bunu yapıyor. Yukarıda belirtildiği gibi, birden çok gebeliğiniz varsa, göğüs dokusunun tekrar tekrar genişlemesi ve büzülmesinin gevşek cilt, gerilme işaretleri ve göğüs hacminin (özellikle göğsün üst kısmında) kaybına neden olabileceği ihtimali yüksektir. 40 yaşın altındaki önemli miktarda kilo vermiş kadınlar da düz, sarkan göğüslerle sıklıkla uğraşmaktadır. Geçmişte obezite ile savaştıysanız, implantların yanında göğüs kaldırıcıya kesinlikle ihtiyacınız olacaktır.

Mastopeksi kesileri belirli değişkenlere göre değişir. Bu nedenle, en iyi göğüs büyütme sonucunu sağlamak için konsültasyon sırasında kesikler hakkında detaylı bir araştırma yapmanız önemlidir. Cilt, göğüs bezleri, kaslar, implantlar ve göğüs duvarı arasındaki ilişkiyi anlamak kritik önem taşır.

Bazı cerrahlar, bunun eklediği karmaşıklığa bağlı olarak göğüs kaldırma ve büyütme ameliyatını birleştirmekten kaçınırlar, ancak uzun vadede mastopeksiyal büyütme, daha az stresli ve daha uygun maliyetli olma eğilimindedir. Göğüs kaldırma ve göğüs büyütme işlemlerini tek bir işlemle birleştirmek, hasta için daha kolaydır ve başarılı bir sonuca ulaşma ihtimali daha yüksektir.

Birleştirilmiş kaldırma ve büyütme ameliyatının yetenekli, tecrübeli bir cerrah tarafından yapılması gerektiğini anlamak önemlidir. Kombine kaldırma ve büyütme ameliyatı, hastanın yararına olsa da, kozmetik cerrah için daha zorludur. Kaldırma ve büyütme ameliyatı doğru şekilde tamamlanması için kapsamlı bilgi gerektirir, aksi takdirde iyileşme sırasında komplikasyonlar ortaya çıkabilir.

 

Ameliyat günü

Göğüs büyütmeyle ilgili kararlar verdikten ve ameliyat için hazırlandığınızda, büyük günün vakti geldi! işlemlerden sonra sizi eve götüren bir arkadaşınızla ameliyattan bir saat önce geliniz. (Göğüs büyütme işlemi poliklinik işlemidir ve ilk gecenizde sizinle birlikte kalacak birine ihtiyacınız olacaktır.) Genel sağlık ve anestezi ile ilgili daha önceki deneyimleriniz hakkında sorular soracak olan anestezi uzmanıyla görüşeceksiniz. Uzmanlarımız  size ve yardımcı kişinize ameliyat sonrası kendinize nasıl bakmanız gerektiğini açıklayacaktır.

Operasyon Sonrası Randevu

Ameliyattan sonraki gün tekrar doktorunuzla görüşeceksiniz, nasıl hissettiğinizi değerlendirecek, bandajları kontrol edecek ve her şeyin yolunda gittiğinden emin olacaksınız.

Ameliyattan  sonra

Üç ay sonra doktoru bir kez daha ziyaret edeceksiniz ki bu noktada personel göğüs büyütme yolculuğunuzun sonunu belirten anınız ve yeni göğüslerinizin resmini çekecektir.

Ne bekleyeceğinizi bilmek, cerrahiyle ilgili endişelerinizi gidermekte, hedefinize odaklanmanıza ve yeni vücudunuzun heyecanına yardımcı olmanıza yardımcı olmaktadır!

 

Hızlı iyileşme Süreci

Göğüs büyütme büyük bir cerrahi olarak kabul edilirken, kas altı göğüs büyütme işlemi minimaldir  ve bu nedenle geniş bir iyileşme süresi gerektirmez. Tecrübeli bir plastik cerrah, cerrahi öncesi morarma, kanama, ağrı ve iltihaplanmayı önemli ölçüde azaltarak aşırı hassaslıkla implant için göğüs cebini oluşturabilir. Ayrıca, kas yerleşiminin altında, özellikle de jel implantlarla çalışırken, daha doğal sonuç verir.

Ayrıca iyileşme tamamlandıktan sonra genellikle daha az yara izi yaşarlar ve nadiren revizyon ameliyatı isteyebilirler. Bu nedenle, hastalarımızın büyük çoğunluğunda kasın altında meme büyütülmesini şiddetle tavsiye ederiz. Elbette bazı istisnalar vardır. Doğal olarak büyük miktarda meme dokusuna sahip olan kadınlar, örneğin aşırı kas implantları ile daha iyi sonuçlar alabilirler.


Firma Satıcı Bilgileri

Örnek Gold Firma
+90 530 834 54 78Firmaya Git