• info@kocaelisehir.com
  • 0 850 304 1 750
9383 ZİYARETÇİ
  • ÜRÜN KODU: 21040
  • FİYATI: 150,00

Kocaeli Vodafone Ne Cihaz Alabilirim ?

Vodafone Ne Cihaz Alabilirim

Kocaeli Vodafone Cihaz Kampanyası Katılım şartları 2018 Taahhütnamesi sonuç olarak Kocaeli vodafone'da puan ile telefon almak için üst kısımdaki adımlardan  faydalanabilirsiniz. Peki puanım nasıl yükselir diye bilgi verdik ve neden puan görünmüyor, sebep puan yükselmiyor? sorularına'da yanıt vermek gerekir. örneğin hatlarınızdan herhangi birisi yasal Takip yani icralık duruma gelmiş durumdaysa ( bu hal uzun süreli gecikmiş fatura kaynaklı bir olaydır ) operatörler haklı şekilde sizlere herhangi bir cihaz vermiyorlar. mevcut yasal takip yani borçlarınızın ödemesini toplu bir biçimde yaptıktan azami 30 gün sonra puanlarınız sisteme yansır ve sizlerde cihaz kampanyasından epey bir pratik bir şekilde faydalanabilirsiniz. Kafanıza şöyle bir soru; Kocaeli vodafone cihaz kampanyası ne zaman bitiyor bu gibi bir soru takıldıysa şunu'da şöyle açıklayabilirim; pek biteceğe benzemiyor.

Vodafone Cihaz Hakkında Bilgi

Vodafone Cihaz Hakkında Bilgiler Derince Vodafone bayii cihazdan tanıtım yapılır diyebilirim. Peki ben cep merkezine gitmeden nasıl telefon (Cihaz Sorgulama) kampanya puan sorgulaması yapabilirim diye soracak olursanız açıkçası müşteri temsilcileri göremediklerini lakin ödenen faturalara bakarak yaklaşık hangi cihazları alabileceğinizi söyleyebiliyor lakin bu arkadaşlar'da net göremediğinden ötürü garanti puanınız şu kadar diyemiyorlar
 
şimdi diğer konulardan biri ise Derince Vodafone Puan Biriktirme olayı olmaktadır, biliyorsunuz ki puan yapılmaksızın cihaz almak mümkün olmayan durumdur. Peki puan nasıl artacak; hızlı bir artış sağlamak için fiyat bakımından ve içerik bakımından varlıklı bir tarifeyi uygulamanız önerilir, örnek olarak  Derince Vodafone Red Tarifeleri diyebiliriz. Vodafone Cihaz Puanları yükseldikçe alabileceğiniz Derince Cihaz marka ve modelleri de yükseliyor tabi ki. örnek olarak şuan en gözde cihazlar iphone 6s Plus 64 gb yahut 16gb olmak üzere diyebilirim, biliyorsunuz ki iphone ve Samsung çıkardığı son cihazlar bir çok kullanıcıya yine en çok olduğunu kanıtladı diyebiliriz. şunu da hatırlatmakta fayda mevcut Vodafone Telefon Puanları ile aygıt almak için faturalı hat olma zorunluluğu bulunuyor, nedeniyse ödemeler taksitlendirildiği için böyle bir yol izlenmek durumunda. Açıkçası kontörlü hattan cihaz verici bir operatör'de bulunmaz zaten.
 

Puan Sorguluma

Puanınızı öğrenmek için, Vodafone müşteri Hizmetlerini arayıp oradan sorgulama yapabilirsiniz yada Hemen Bizi Arayarak Vodafone Bayisi Olarak Bizde Sorgulama Yapabiliriz bir Vodafone Cep Merkezine gidip puan sorgulaması yaparak hızlı bir biçimde cihaz kampanyasından faydalanabilirsiniz. Vodafone Puan Sorgulama Güncelleme süresi şu şekildedir mevcutta fatura kesildikten sonra ödemeyi yapmanız gerekiyor ödeme sonrası azami 72 saat yani 7 gün arasında puan sorgulama işlemini sizlerde gerçekleştire bilirsiniz.