• info@kocaelisehir.com
  • 0 850 304 1 750
  • ÜRÜN KODU: 20554
  • FİYATI: 80,00

Karamürsel oto çekici Karamürsel oto kurtarıcı hizmeti için doğru yerdesiniz. Kocaeli ilçesi olan Karamürsel'de 7/24 çekici ve kurtarıcı hizmeti vermekteyiz. Karamürsel sahil şeridindeki deniz araçlarınız içinde çekici hizmeti sunmaktayız. Tekne çekme, sandal çekici, bot çekici, jet ski taşıma, tekne taşıma, yat taşıma çekme ihtiyaçlarınızda da yanınızdayız. Karamürsel sahilinde batan araçlarınızda da çekme ve kurtarma işleriyle hizmetinizdeyiz. Kumda kalan araçlarınız çekicimiz sayesinde kurtarılır. Karamürsel kefken yolunda çekici ve kurtarıcı hizmetimiz mevcuttur.
Karamürsel ilçesinde Akçat Avcıköy Çamçukur Çamdibi Dereköy Ereğli Fulacık Hayriye İhsaniye İnebeyli Kadriye Karaahmetli Karapınar Kayacık Kızderbent Nusretiye Oluklu Osmaniye Pazarköy Safiye Semetler Senaiye Suludere Tahtalı Tepeköy Yalakdere bölgelerinde de çekici kurtarıcı hizmeti sunmaktayız.
 
Karamürsel oto çekici
 
Karamürsel oto kurtarıcı
 
Karamürsel çekici
 
Karamürsel kurtarıcı
 
Karamürsel yol yardımı
 
Karamürsel araç çekici
 
Karamürsel otomobil çekici
 
Karamürsel tekne taşıma
 
Karamürsel yat taşıma
 
Jetski taşıma
 
Karamürsel kumdan araç çıkarma

Karamürsel oto kurtarıcı       Karamürsel çekici       Karamürsel kurtarıcı       Karamürsel yol yardımı       Karamürsel y Karamürsel otomobil çekiciol yardımı       Karamürsel yat taşıma       Karamürsel Jetski taşıma       Karamürsel tekne taşıma       Karamürsel kurtarma